Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ZTP- nákupy

Autor Denny
Předmět ZTP- nákupy
Dotaz Dobrý den, nemám ani tak dotaz, jako spíš konstatování, že mi přijde velmi nelogické, aby na nákupy v době od 8-10 hodin, mohli senioři a ZTP-P, ale lidé s průkazem ZTP ne. Nechápu.Sama čekám na vyřízení průkazu ZTP/P 9. měsíc, v současné době to bude zřejmě i déle, když telefonuji na Lékařskou posudkovou službu, tak mi pouze sdělí, že mám být trpělivá, že je nedostatek posudkových lékařů. Slíbí, že další měsíc snad přijde má žádost na řadu, ale v podstatě se nic neděje. Telefonovala jsem tam v lednu, v únoru, ale skutek utek. Pane Krása, děkuji vám velmi za vaši práci a rychlé logické připomínky k našim vládním činitelům. Denny

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Denny,

máte samozřejmě pravdu. Já s tím teď nic neudělám.

S pozdravem Václav Krása