Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Vyplácení renty

Autor Marie Víšková
Předmět Vyplácení renty
Dotaz Dobrý den.Už je něco nového ohledně správného vyplácení renty pojišťovnou?Už se tím ve vládě někdo zabývá?Pojišťovna okrádá stát na sociálních dávkách,na kterých my rentiéři jsme,bohužel,závislí. Už před rokem slibovali z vlády že s tím něco udělají a nedělali nic.Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Víšková,

je připravená novela zákoníku práce, která by to měla řešit. Bohužel, sama vidíte, že Parlament zatím nepracuje. Vláda už je prakticky v demisi, takže s tím opravdu teď nejde nic dělat. Chápu, že jste z toho neklidná, ale opravdu s tím nemohu nic dělat.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji