Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Valorizace rent

Autor Mirek
Předmět Valorizace rent
Dotaz Plně souhlasím s panem Kamilem a Jaroslavem ohledně nedostatečné valorizace rent. Rozhodně to je pane Krása další podnět k tomu, co by měla vláda v dohledné době opět projednat a změnit. Rozhodně by se mělo vycházet z jiného výpočtu valorizace rent a ne z částky procentuálního navyšování důchodů. Vše pak nahrává tomu, moc se nesnažit do nějakého zaměstnání vůbec docházet.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Mirku,

toto není skupina, kde máte lobbovat k vyřešení nějakého problému. Stránky mám jen proto, abych laicky poradil lidem co nejrychleji, aby mohli řešit své problémy, spojené se zdravotním postižením. Vnímám valorizaci rent jako určitý problé m, na druhou stranu si myslím, že řešení je velmi daleko. Důvody najdete v odpovědích, o kterých se zmiňujete.

S pozdravem Václav Krása

 

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.