Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

senátní tisk 208

Autor Jirka
Předmět senátní tisk 208
Dotaz Dobrý den pane Kráso, chtěl bych se zeptat na senátní tisk 208, kterým se mění zákon 108/2006 sb. V jakém projednávání je a kdo ho bude schvalovat? Parlament, vláda atd. Kde mohu projednávání nyní sledovat? S pozdravem Jirka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

jednání o tisku 208 bylo v Senátu přerušeno, a to do doby, než se vyjádří jednotlivá ministerstva k tomuto návrhu zákona. Pokud Senát návrh zákona schválí, potom půjde do Poslanecké sněmovny, kde bude projednáván standardním postupem ve třech čteních. Vláda se k tisku ještě vyjadřovat může.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji