Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Rozhodnutí posudkové lékařky

Autor Stanislava Novotná
Předmět Rozhodnutí posudkové lékařky
Dotaz Dobrý den,včera jsem Vám psala p.Kraso,ohledně kamarádky p. Marie Mičkové a přístupu posudkové lékařky k jejímu případu.Od Vás jsem dostala odpověď,že jste můj dotaz zodpověděl,ale já i přes rozkliknutí dotazu ji nemohu najít,vždy je pod mojím dotazem prázdno.Velice se omlouvám a přeji hezký den. Stanislava Novotná

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Novotná,

velmi se omlouvám, ale musíte dotaz formulovat znovu, protože už nevím o co šlo. Občas se stane, že odpověď není čitelná.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji