Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

práce při ID 2. stupně

Autor Veronika Černá
Předmět práce při ID 2. stupně
Dotaz Dobrý den, pane Kráso, mám dotaz: jsem ID 2. stupně a momentálně pracuji jako prodavačka textilu na poloviční úvazek. Dostala jsem nabídku práce účetní na plný úvazek. Zajímalo by mě, zda je práce ID 2. stupně nějak finančně nebo časově (myslím odpracované hodiny) omezená, abych nepřišla o ID. Děkuji za odpověď a přeji Vám příjemný den, Veronika Černá.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Černá,

samozřejmě, že plný úvazek je vždycky určité riziko. Pracovní smlouva se dá napsat různě, a to včetně platu. Zkušená mzdová účetní si s tím poradí.

S pozdravem Václav Krása