Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Poukázky

Autor Lenka
Předmět Poukázky
Dotaz Dobrý den pane doktore chtěla bych se zeptat od kdy se nebudou vyplácet poukázky.na hmotné nouzi.lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

nejsem žádný doktor. Kolem schválení zákona o hmotné nouzi bude NRZP ČR uveřejňovat informaci, kterou naleznete na webu www.nrzp.cz. Zákon by měl platit od kalendářního měsíce následující po jeho vyhlášení. To znamená, že když bude zákon vyhlášen ve Sbírce zákonů v prosinci, tak by měl platit od 1. 1. 2019.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.