Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Pomoc

Autor Petr navrátil
Předmět Pomoc
Dotaz Moc vás zdravím potřebuji pomoct protože můj síň se léčí na psychické potíže a bere silně praški potřebovali sme vyšetření psychologa tak sme se objednali prijeli na místo diš máš viděla psichološka tak bílá moc nepříjemná začala bouchat rukou do stolu a síň se ji začal bát bála se abychom ji neukradl telefon ze stolu abi sme na nej nešahali ja Sem nemohla popadnout dech jak se zachovala akaki diš sem řekla že kluk chodil do normalni školi tak mi tvrdila ze to neni pravda a že lžu tak sem ju musela přesvědčit diš sem ji řekla CO všechno bere praški tak řekla zejuto nezajímá začala být moc hrubá kluk mi začal doma brečet že uš nepůjde žádnému lékaři na fo biji z lidi uš od dectvi to ani ven nechodi diš sme vyšli z ordinace vešla tam pani mibily ještě u dveří a slyšelisme jak rikala pani ze po telefonu máš neboli poznat dy byto věděla že sme romové tak nas nevezme diš manžel volal zdomu chtěl se něco dozvědět ohledne sinka tak muto polozila a už nechtěla zvedat telefon cojeto za chování psichološki milý pane kraus na koho se obrátit a co dělat prosim taki řekla co ji otravujem mato manželka neměla slova nato ji manželka řekla ženám sama zavolala a pozvala tak ji řekla ze to neni pravda jato mám vše na hraně může se tak chovat dochtor k dětem předem děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Navrátile,

doporučuji Vám, abyste se obrátil se stížností na Krajský úřad, odbor zdravotnictví, případně se obrátil na ombudsmanku.

S pozdravem Václav Krása