Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

OZZ a Epilepsie

Autor Jiří Láska
Předmět OZZ a Epilepsie
Dotaz Dobrý den, s epilepsií se léčím od svých od roku 1993. Byla nasazena léčba,záchvaty skončily, tak postupně byly léky vysazeny. Bohužel v roce 2003 se záchvaty opět objevily, opět byla nasazena léčba a až po kombinaci léků Neurotop 300 a Depakine 500 se podařilo záchvaty opět zastavit, tak že od roku 2008 jsem bez záchvatu,ale stále na raději na lécích. Nyní jsem přišel o zaměstnání a bohužel jako epileptik mám řadu omezení. Zažádal jsem tedy o status OZZ, který mi byl zamítnut. Jak mám prosím postuvat. Děkuji J.L.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Lásko,

doporučuji Vám, abyste podal námitku proti zamítnutí Vaší žádosti. Námitku musíte poslat do 30 dnů prostřednictvím OSSZ, kde jste žádal o tento statut na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji