Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Odvolani

Autor kohoutkova hana
Předmět Odvolani
Dotaz Dobry den,mam na vas ještě jeden dotaz.Moje dcera ma plny id,je plnoleta a svepravna i když diky epi. ma i první st. retardace.Neumi si vyjednat nic,natoz na uradech.CHtela jsem se zeptat-zatím za ni všechno vyrizuji ja.Jen jednou se mi stalo.ze nas vyhodili z jednani opet odvolaci jednani. mela v te době hodne zachvatu.Zavreli se s ni v mistnosti a chteli vedet kolik ma denne zachvatu,jak ji je atd.Dcera na vse odpovida ano nebo nevim Mam moznost u toho jednani byt s ni?Mohu za ni psat odvolani jako matka nebo jako když to pise dcera?Dekuji KOHOUTKOVA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kohoutková,

je to tak, že pokud si Vaše dcera určí, že chce, aby u jakéhokoliv jednání byla přítomna jiná osoba, tak správní orgán nemůže účast jiné osoby odmítnout. To znamená, že můžete být přítomna u všech jednání. Pouze je nutné, aby Vaše dcera prohlásila, že si to přeje.  


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása