Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nový dotaz

Autor Alena
Předmět Nový dotaz
Dotaz Dobrý den obracim se na Vás s prozbou jsem samoživitelka se třemi dětmi na které pobíram alimenty celkem 1500 měsíčně pobiram davky v hmotne nouze narodilo se mi čtvrté dítě které nemá v rodném litě zapsáno otce-neznámý v lednu, žádala jsem si mopku v unoru na kočárek a postýlku pro novorozeně nyní čekam než mi přijde oznámení ,byla jsem na uřadě se zeptat jak to vypada že dlouho čekam že nutně potřebuji pro dítě postýlku a kočarek bylo mi zděleno že mi mopka nebude přiznána ,dávku do životního minima mi neposlali neboť dítě nemá v rodném listě zapsaného otce a nutí mne že musí být zapsan v rodném listě nyní mam pouze rodičák a příspěvek na bydlení + přídavek na děti,prosím můžete mi poradit?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Aleno,

Váš dotaz nemá nic společného s problematikou OZP.

S pozdravem Václav Krása