Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

nadace dobry andel

Autor lenka
Předmět nadace dobry andel
Dotaz

dobry den,mam na vas otazku.sledujeme tv nova,pribehy rodin,kde nemoc jim zmenila zivot.mame dceru je ztp-p.ma spastickou mozkovou obrnu,ma zavedeny shant v hlavicce,skoliozu patere.mame prispevek na peci,davky vseho druhu.manzel je na urade prace.manzel pred 4 roky prodelal rakovinu.tost jsme se zadluzily-chci se zeptat,zda by jsem meli u nadce nejakou sanci,dostavat prispevek.jaky je vas nazor.s pozdravem lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

tuto věc nedokážu zcela posoudit, ale domnívám se, že Vaše situace je pravděpodobně taková, abyste mohla požádat nadaci o příspěvek.

S pozdravem Václav Krása