Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Majetkové vyrovnani

Autor Dana
Předmět Majetkové vyrovnani
Dotaz Dobrý den jsem rozvedená asi 23 let a v invalidním důchodu 25 let nemame udělané majetkové vyrovnání já žiju v patře bývalý manžel v přízemí nastal problém že budu muset řešit majetek jsem spoluvlastník z bývalým manželem ten chce dům přepsat na své sourozence přitom máme spolu 3 dcery které se k němu chovaly vždy hezky přitom chce majetek dát sourozencům co můžu udělat aby to tak nedopadlo děkuji moc peníze na soudy a právníky nemám ještě se chci zeptat jestli mám nárok na polovinu domu když jsme neudělaly vyrovnání do 3 let po rozvodu děkuju

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dano,

na tuto věc Vám neumím odpovědět. Problém, který popisujete se netýká zdravotního postižení. Musíte navštívit občanskou poradnu nebo se obrátit na advokáta.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.