Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

invalidni duchod

Autor ivana styblova
Předmět invalidni duchod
Dotaz Dobry den,obracim se na vas s prosbou o radu jiz sem vam 2 psala a vzdy jste mi dobre poradil.mam problem vcera 9.10 jsem byla na lps a pan doktor ktery me mel posuzovat se z meho pohledu nechoval moc dobre.trpym agorafobii a panickymi stavy atd rikala jsem mu ze nemohu cestovat ze pomalu nevychazim s bytu a on mi na to odpovedel ze takova diagnoza neexistuje a ze jeto na invaliditu ale ne na 3 stupen a ze kdyz mi dela problem cestovat atd mam si nasadit na usi sluchatka nebo cepici abych nevnimala okolo sebe tramvaje a tak coz me docela dostalo pak po mne chtel umrtni list meho syna coz si myslim ze s mym posouzenim to nema nic spolecneho.uz si nevim rady jiz sem od cervna bez duchodu chtela bych si na pana doktora stezovatalebojim se aby to neovlivnilo me posouzeni prosim vas o radu dekuji s pozdravem Ivana Stýblova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Stýblová,

doporučuji Vám , abyste podala stížnpst na posudkového lékaře, a to na ředitele posudkové služby ČSSZ, pana MUDr. Miroslava Bosáka, Křížová 25, 155 00 Praha 5. To je asi nejlepší řešení.

S pozdravem Václav Krása