Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Silvie
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den, pane Krása mnohokrát děkuji za odpověď na můj dotaz. Bohužel jsem se v dotazu nezmínila že již mám vyčerpaných 380 dnů pracovní neschopnosti tím pádem nemam nárok na další neschopnost. Nevím jak postupovat dál. O vyšší stupeň ID si mohu zažádat, ale v tom případě mi nezbývá než podepsat zaměstnavateli výpověď a jít na pracovní úřad. Nebo je zde jiná možnost? Také nevím zda mám nárok na odstupné. Děkuji Silvie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Silvie,

posudkový lékař Vám může prodloužit dávky v nemoci ještě do celkové délky 720 dní. Požádat musí Váš ošetřující lékař.


S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.