Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Kopřiva Jan
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den p. Krása. Dovolím se na Vás obrátit s žádostí o radu. Jsem po pracovním úrazu a v Insolvenci. Má insolvenční správce nárok na odškodnění , které dostanu od pojišťovny? Dodávám , že i během pracovního úrazu docházelo k platbě Insolvence a to ve výši stanovém v rozsudku. Mám stanovené nižší než zákonem určené splátky . Děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Kopřiva

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kopřivo,

v této věci se vůbec nevyznám. Doporučuji Vám se obrátit na občanskou poradnu, která má pracoviště v každém okresním městě.

S pozdravem Václav Krása