Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

doprovod

Autor Veronika Borkovcová
Předmět doprovod
Dotaz Dobrý den, chci se zeptat, zdali mi může, jako držiteli průkazu ZTP/P dělat na rekondičním pobytu doprovod osoba se ZTP? Děkuji za odpověď. Borkovcová

Odpověd na dotaz:


Vážená paní Borkovcová,

je to sice zvláštní otázka, ale žádný předpis tomu nijak nebrání a ani Vás k vůli této věci nemůže nikdo z ničeho obviňovat. Důležité je, když to zvládnete. 


S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.