Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dítě ZTP 3.stupně a školka

Autor Ondřej Bezděk
Předmět dítě ZTP 3.stupně a školka
Dotaz

Dobrý den z Blanska,

syn bude mít v listopadu 6 let, má ZTP 3. stupně, mentálně je na úrovni ani né ročního dítěte. V našem městě je speciální školka ale vzhledem ke kapacitě 6 dětí jsme se tam nedostali. V současné době syna vozíme 3x týdně do rehabilitačního stacionáře. Vzhledem k povinné předškolní docházce se ptám, jak nastalou situaci řešit.

 

Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Bezděku,

s tím Vám opravdu neporadím. Doporučuji Vám konzultovat situaci se školským poradenským centrem, případně s Krajským úřadem, odbor školství.

 

 

S pozdravem Václav Krása