Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nárok na vertikální plošinu

Autor Ladislav Barvínek
Předmět Nárok na vertikální plošinu
Dotaz Dobrý den. Prosím kde najdu přesné vyjmenování postižení na příspěvek na vertikální plošinu,lékař tvrdí že (takto mně odpověděl) amputace končetin, úplné ochrnutí končetin s pohybem jen na vozíku, hluboká mentální retardace u dětí atd.Kde toto konkrétní vyjmenování najdu. Předem děkuji Ladislav

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Barvínku,

přesně vyjmenovaná postižení k přiznání příspěvku na zvláštní pomůcku najdete v Příloze zákona č. 329/2011 Sb., o poskytování dávek osobám se zdravotním postižením.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.