Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na vyřízení výtahu

Autor Alena Pavlasová
Předmět Dotaz na vyřízení výtahu
Dotaz

Dobrý den pane Krása,

obracím se na Vás s dotazem, jaké máte zkušenosti s vyřizováním příspěvku na zvlášní pomůcku, konkrétně když tento příspěvek potřebuji využít na venkovní výtah do bytu? Jaký postup je vhodné zvolit? Musí být pro podání příspěvku zhotoven návrh konkrétní firmy, která bude výtah instalovat?

Děkuji za odpověď

S pozdravem

Alena Pavlasová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlasová,

vždycky je lepší mít od jedné nebo od dvou firem nabídku na zhotovení výtahu a potom podat žádost o příspěvek. Důležité je to především kvůli částce, o kterou máte žádat. Takže Vám doporučuji mít nějaký návrh.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji