Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zvýšení mzdy

Autor Pavla
Předmět Zvýšení mzdy
Dotaz Dobrý den pane Krása , prosím vás mám dotaz , mám syny který je mentálně postižený má plný Invalidní důchod a v televizi mluvili o tom že od ledna i pro postižení zvednou mzdu o 1300 KČ platí to pro všechny postižený a nebo jenom pro ty co pracují. Děkuji Krausová.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Krausová,

pokud Váš syn pracuje a pracuje za minimální mzdu, tak minimální mzda se u příjemců ID bude zvedat od 1. ledna 2016 a o 1300,- korun. Pokud však pracuje na zkrácený úvazek, tak zvýšení bude korigováno výší úvazku.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji