Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zrizeni CHPM

Autor Petr
Předmět Zrizeni CHPM
Dotaz

Dobry den preji,

 

mam moznost na půl roku prace z domova a bylo mi receno, ze se musi zridit CHPM a ze ke me prijde pracovnik uradu prace na nejakou kontrolu. Muzete mi sdelit o co v teto kontrole půjde, co se vlastne bude kontrolovat? Bude to kontrola meho pocitace, nebo mojeho rozhodnuti o ID, nebo o co tu vlastne jde?

Dekuji za odpoved

Petr

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

pokud děláte pro nějakého zaměstnavatele, zaměstnávajícího více jak 50 % OZP, tak kontrola půjde především k němu a bude kontrolováno zda Vaše pracoviště vyhovuje z hlediska Vašich potřeb a co především konkrétně děláte. Pokud děláte jako OSVČ, tak se Vás tato kontrola netýká.

S pozdravem Václav Krása