Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zkrácený pracovní úvazek

Autor Kropáček
Předmět Zkrácený pracovní úvazek
Dotaz

Dobrý den,

prosím Vás, chtěl bych se zeptat, když uvádí na webu, že nabízejí práci na zkrácený pracovní úvazek co tím vlastně myslí - kolik hodin práce budou denně požadovat?

Když mi nabídnou práci na zkrácený pracovní úvazek, budu si s nimi moci domluvit, že mohu pracovat max. 3 hodiny denně - nebo kolik hodin denně práce se vlastně míní tím zkráceným pracovním úvazkem?

Kropáček.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Kropáčku,

dohoda o pracovní činnosti je dohodou dvou stran. Domnívám se, že pokud někdo nabízí práci na zkrácený úvazek, tak je možné domluvit práci v libovolné délce.

S pozdravem Václav Krása