Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zkrácení pracovní doby při I.stupeň ID

Autor Lenka R.
Předmět Zkrácení pracovní doby při I.stupeň ID
Dotaz

Předem Vám chci moc poděkovat, co všechny, pro lidi děláte!opravdu obrovská pomoc děkuji!!!!!Měla bych na Vás jen malou prosbu,chci se zeptat,mám přiznaný I.stupeň ID a na základě toho , mi musí zaměstnavatel snížit pracovní dobu?Teď pracuji na plný úvazek tzn. 7,75.děkuji Lenka R.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

při ID I. stupně Vám nemusí být snížen pracovní úvazek, pokud zvládnete pracovat v rozsahu hodin, který uvádíte. Pokud na tom zaměstnavatel netrvá, tak je vše v pořádku.

 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji