Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zaměstnání při čekání na uznání ID

Autor Lucie
Předmět Zaměstnání při čekání na uznání ID
Dotaz Dobrý den pane Krása, chtěla jsme se zeptat na jednu věc, přítel dostal návrh na II. stupeň ID a nyní čeká na rozhodnutí a potvrzení tohoto návrhu. Může v této chvíly nastoupit do práce do plného úvazku (8 hod)? Nebo jak se má v této chvíly zachovat? Bojí se, že by došlo k tomu, že by mu ten ID zase odebraly kdyby byl v plném pracovním procesu. Nebo je v této chvíly čekání možná nějaká dohoda se zaměstnavatelem? Děkuji za odpověď Lucie

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucie,

doporučuji Vám, aby Váš přítel nastoupil na 6hodinovou pracovní dobu. Bude mít jistotu.

S pozdravem