Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zamestnání a PID

Autor Martina54
Předmět zamestnání a PID
Dotaz Dobrý den,pobírám PID,našla jsem si brigádu na 4 měsíce na dohodu o provední práce na 300 hodin, ale nebudu chodit na zkrácený uvazek ale jenom některý den v týdnu.Firma mě vyšla vstříc ohledně náročnosti práce budu vykonávat jenom lehčí úkony .Hrozí mi snížení stupně invalidity v posudku mám napsáno není schopna vydělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek?Invalidni duchod mám na zada a vysoké bmi.jak je to vubec se zyměstnáním v PID.Na zkrácený uvazek chodit nemohu z duvodu dopravy do zaměstnání ,takhle mohu jezdit z dcerou.Děkuji moc za odpověd MARTINA54

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Martino,

myslím si, že v tomto případě se nemusíte ničeho obávat a můžete klidně na tuto brigádu chodit.

S pozdravem Václav Krása