Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zaměstnání

Autor
Předmět Zaměstnání
Dotaz Přeji hezký den pane Kráso, nejdříve se vám omlouvám, jestli jsem přehlédl odpověd na dotaz, který bych vám rád položil a opět se vás na to někdo ptá. Tak tedy k tomu dotazu, jsem vozíčkář, od narození rozštěp páteře, pobírám plný invalidní důchod a mám invaliditu třetího stupně, rád bych se vás zeptal za jakých podmínek by důchodce jako já mohl pracovat, pokud tedy vůbec, děkuji za odpověď Podzimek

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Podzimku,

Vy máte pravděpodobně důchod, kde je v rozhodnutí uvedeno, že můžete pracovat za mimořádných podmínek. Pokud tomu tak je, tak se na Vás nevztahují žádná omezení v pracovní aktivitě a můžete pracovat klidně na plný úvazek.

Pokud by tomu tak nebylo, což nepředpokládám, tak potom Vám doporučuji pracovat maximálně 3 hodiny denně, abyste neměl problém s ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji