Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žádost

Autor hanka marková
Předmět žádost
Dotaz

Dobrý podvečer,prosím o radu nebo poučení.Jsem uživatelkou čístečného invalidního důchodu I.stupně a nyní mi byla nabídnuta brigáda jen na výpomoc zhruba 20hodin týdně.Jedná se o dohodu o práci a já bych moc ráda věděla jestli i tato doba se započítává jako odpracovaná doba k odchodu do starobního důchodu.Moc děkuji za odpověď Hanka Marková Teplice

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marková,

do odpracované doby se započítává pracovní smlouva nebo dohoda o pracovní činnosti. Dohoda o provedení práce se do odpracované doby nezapočítává.

S pozdravem Václav Krása