Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Výše povoleného pracovního úvazku u ČID 1. stupně

Autor Eva Skálová
Předmět Výše povoleného pracovního úvazku u ČID 1. stupně
Dotaz Dobrý den přeji, pobírám ČID 1. stupně a potřebuji zjistit, jak velký pracovní úvazek mohu při něm vykonávat. Mohu Vás tímto poprosit o radu? Moc děkuji Skálová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Skálová,

při pobírání ID I. stupně nejste nijak příliš omezena v časových dispozicích při pracovní aktivitě. Neměla byste vykonávat práci v nočních hodinách, spíše na jednu směnu a práci lehčího charakteru tak, aby nedošlo ke zhoršení Vašeho zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.