Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vypoved ze zdrav.duvodu

Autor Zdena Šafářová
Předmět vypoved ze zdrav.duvodu
Dotaz DOBRY DEN,PROSIM O RADU.MAM ČID 1STUPNE A PRACUJI V CHRANENE DILNE.PO 7LETECH JSEM DALA VYPOVED ZE ZDRAV.DUVODU.ČIM DAL VICE PRACE A NEZVLADAM TO FYZICKY A UZ I PSYCHICKY.MAM NAROK NA PODPORU V NEZAMESTNANOSTI.MAM 2MESIČNI VYPOVED.JE MI 52LET.DEKUJI ŠAFAŘOVA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šafářová,

pokud jste dala sama výpověď, tak máte nárok na podporu v nezaměstnanosti, ale ve sníženíé procentní míře, protože jste sama opustila zaměstnání. Doporučuji Vám, abyste na ÚP neříkala, že to bylo ze zdravotních důvodů. Můžete uvést, že práce narostla, a že jste ji fyzicky nezvládala.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji