Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Vypoved zamnestnavatelem

Autor Dana Dovrtilova
Předmět Vypoved zamnestnavatelem
Dotaz Dobry den pracuji jako uklizecka od ledna marodim k 1 5 019 mi zamnestnavatel oznamil ze mu mam podepsat vypoved ze mu blokuji misto ale ja stale marodim co mam delat prosim o vas o radu dekuji ma tam jinou pani kterou chce zamnestnat na hlavni pracovni pomner dik

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dovrtilová,

v žádném případě nepodepisujte výpověď. To, že jste práce neschopna je sice pro zaměstnavatele smutné, ale nic s tím nenadělá. Může si najmout brigádnici, protože po dobu nemoci s Vámi nemá žádné náklady. Zaměstnavatel Vás nijak nemůže nutit k podání výpovědi. Pokud by to opakoval, tak Vám doporučuji se obrátit na inspekci práce.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.