Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Výpověď ve zkušební době daná zaměstnancem

Autor Jana
Předmět Výpověď ve zkušební době daná zaměstnancem
Dotaz Dobrý večer, pane Kráso, děkuji Vám za tak rychlý zodpovězený dotaz na nucené volno. S tím bych Vás ještě chtěla požádat o jednu laskavost a radu. Přeci jen v práci mám neustále problémy, mám možnost nastoupit do jiné, jelikož jsem ve zkušební době, tak PP mohu ukončit kdykoliv. Jen bych se chtěla zeptat na takovou maličkost. Teď už vím že budu chtít skončit, je možné dát zaměstnavateli výpověď písemně v den co příjdu do práce např.12.12 s tím že tam bude napsáno, že (Tímto ruším pracovní poměr ve zkušební době, a to ke dni 21.12) ? Jestli mu to můžu oznámit takhle dopředu. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

ve zkušební době můžete skončit kdykoliv, to znamená, že můžete oznámit dopředu den skončení Vašeho pracovního poměru.

S pozdravem Václav Krása