Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vypoved

Autor Miroslava Vankova
Předmět vypoved
Dotaz

Dobry den pane Krasa,jiz v minulosti jste mi dobre poradil,obracim se na Vas znovu.Jsem zamestnana v Peckach,v maso-uzeniny Novak,jsem ale take diabetik4x denne na inzulinu.Nyni jsem si nasla praci v Koline,bez dojideni,brzkeho vstavani,v pul ctvrte,16 hodinovych smen apod.,mohu odejit ze zdravotnich duvodu,dekuji mnohokrat.Vankova Mirka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vaňková,

samozřejmě, že můžete odejít ze zdravotních důvodů, ale možná by bylo lepší se dohodnout s Vaším zaměstnavatelem o rozvázání pracovního poměru dohodou. To je vždy lepší. Když to bude nezbytné, tak můžete odůvodnit ukončení pracovního poměru tak, že zdravotní stav Vám neumožňuje vykonávat tuto práci.

S pozdravem Václav Krása