Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

výpoveď

Autor Lucie
Předmět výpoveď
Dotaz

Dobrý den, jsem 10let zamestnaná na 4h u soukromníka a jsem v ČID.nyní uvažuje , že mne propustí.Bohužel mám  nové zdrav. problémy- podezření na SM.I já uvažuji o výpovědi.Je pro mě výhodné, když se se zaměstnavatelem domluvím na výpověď  ze zdrav. důvodů dohodou?Kvůli dávce z ÚP. Nebude to naopak nevýhodné při hledání nového zaměstnání?Chci pracovat.Děkuji.(opravdu z mnoha důvodů, nelze zůstat, ani již nechci)

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucie,

vždy je pro Vás méně výhodné, když ukončíte pracovní poměr dohodou. Pokud budete propuštěna, tak máte nárok na odstupné a podporu v nezaměstnanosti.

S pozdravem Václav Krása