Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vyplceni renty po prac uraze

Autor Dana Nedvedova
Předmět vyplceni renty po prac uraze
Dotaz Dobry den,chtela jsem se zeptat po pracovnim uraze mam vypoved ze zdr.duvodu,nalezi mi 12 mesicni odstupne ktere zamestnavatel nevyplatil mam narok na rentu od pojistovny nebo az po tech 12 mesicich kdy zacnu dostavat podporu v nezamestnanosti Dekuji za odpoved Nedvedova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nedvědová,

nárok máte pouze na jeden druh výplaty. To znamená buď odstupné, nebo rentu. Obojí pobírat oněch 12 měsíců nemůžete. Nejprve by Vám měl zaměstnavatel platit 12 měsíců odtupné a teprve potom by měla následovat výplata renty, ovšem snížená o podporu v nezaměstnanosti.

S pozdravem Václav Krása