Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vada řeči

Autor pavel
Předmět vada řeči
Dotaz

dobrý den, mám dotaz, mám vadu řečí špatně vyslovuju R,Ř, a někdy zadrhávám v řečí např,když jsem unavenej,nebo když jsem vystresovanej, nejsmutnější je na tom že mě stím nikdo nechce zaměstnan, a když mě někdo zaměstná tak mě díky tomu dá výpověd, snažím se to maskovat že málo mluvím ,jenže se na stejnak příjde, invalidní duchod se na to nedává,  proto bylo pro mě lepší aby šel dělat do chráněné dilny, jenže člověk musí mít invalidní duchod, chtěl bych se zeptat co by jste dělal v mé situaci,  jsem zoufale finanční nouzi,chci pracovat, jsem manualně šikovnej, jsem pracant,ale na co mě to je ,když mě z vadou řeči nikdo nechce zaměstnat,děkuji za odpověd,

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

přiznám se, že nevím co bych dělal ve Vašem případě. Měl byste hledat takové zaměstnání, kde se prostě nemusíte k ničemu příliš vyjadřovat. To znamená, nějaké manuální zaměstnání.

S pozdravem Václav Krása