Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

TEP obou kolen a ZTP

Autor Milka
Předmět TEP obou kolen a ZTP
Dotaz Dobry den, manzel je po TEP obou kolen, ma problemy s chuzi. Ma narok na prukaz ZTP? Jedna se hlavne o moznost parkovat na mistech pro invalidy.Dekuji za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Milko,

doporučuji Vám, aby si Váš manžel požádal na úřadu práce o průkaz ZTP. Formulář žádosti najdete na www.mpsv.cz. Vyplněný jej pošlete doporučeně na ÚP, nebo jej dejte na podatelně, ale nechte si potvrdit kopii. Možná, že Váš manžel bude muset zabojovat - odvolat se a nebo podat správní žalobu. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlednete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.