Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Strach o vlastní budoucnost 3

Autor Jirka Jeřábek
Předmět Strach o vlastní budoucnost 3
Dotaz Dobrý den. Vážený p.Kráso,poprosil bych opětovně o Vaši radu.V Září jsem si podal námitky proti snížená st.ID,řádně sepsané a vybavené čerstvými dokumenty které opětovně dokazují velmi těžkou polyneuropatii s velmi těžkou demyenilizační lézí-DK.Lehký až středně těžký nález v HK. Ledy se konečně hnuly a přišlo mi pozvání k námitkovému řízení.Na té pozvánce je uvedeno že má přítomnost jednání není nutná,stačí dát to vědět.A to právě zvažuji jen nevím není li to hloupost.Proč o tom přemýšlím-je to 65 km tam a 65 na zpět.Nejsem si jistý zda to odřídím celé(cestování se vůbec vyhýbám) a bude to stát peníze které jaksi nejsou.Co o tom soudíte?Mohu svojí přítomností záležitosti pomoct?Zjevně jsou si jisti že to rozhodnou beze mne. Děkuji za Váš čas a přeji vše dobré s pozdravem Jirka Jeřábek

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jeřábku,

pokud je to možné, je vždy lepší se jednání účastnit. Můžete se alespoň trochu bránit. Pokud neuspějete s námitkou, doporučuji Vám podat správní žalobu ke krajskému soudu.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.