Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

snížení ID

Autor Nováková
Předmět snížení ID
Dotaz Dobrý večer, já mám nyní ID třetího stupně ( nepracuji), nejsem na nemocenské. Možná se mýlím, ale počítám, že mi ID sníží z III. na II nebo I. Tak jsem mám jít nahlásit na UP, když mi dojde posudek o invaliditě nebo až po obdržení rozhodnutí ČSSZ o snížení ID. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Nováková,

měla byste se přihlásit až po obdrženém rozhodnutí o snížení stupně ID, protože ÚP bude potřebovat nějaký dokument. To je kopie rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.