Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Slouení hodin

Autor Petr
Předmět Slouení hodin
Dotaz Dobrý den. Pane Krása Daji se v invalidním duchodu 3.stupne pri praci na 3hodiny denne slucovat hodiny za celí tyden Príklad misto ze bych pracoval denne 3 hodiny což za tyden dela 21 hodin tak bych pracoval jen 3 dny po 7 hodinach Děkuji Petr

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

samozřejmě, že to je možné, abyste pracoval pouze několik dní v týdnu po více hodinách. Nevidím v tom žádný problém. Důležitý je celkový počet hodin.

S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.