Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

šetření

Autor Miroslav Trmac
Předmět šetření
Dotaz

Dobrý den

Ted se odebírají důchody šetří se ale kdo si posvítí na firmy co zaměstnávají invalidy?Znám dvě firmy které tak zneužívají dotací až ....

Nechají vám podepsat smouvu a naoko vás učí anglicky strhnou si peníze ze mzdy a....

Další máte ve smlouvě uvazek odpracovat x hodin a najednou nabere lidi sníží uvazek na polovic a smlouva chacha.Platit cestak diety kdepak.Mě se zdravotní stav zhoršil ale ze ztp najednou tp.Na nás se šetří ale jinde rozhazuje.

Nashle

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Trmaci,

my o těchto praktikách velmi dobře víme a snažíme se jim zabránit. Současná připravovaná legislativa by měla tyto praktiky snížit. Pokud víte o konkrétním případu, můžete tom sdělit na moji adresu v.krasa@nrzp.cz.

S pozdravem Václav Krása