Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

registrace

Autor martin
Předmět registrace
Dotaz

Dobry dopoledne,pane Kraso mam na vas ale podstatny dotaz,muzou se ted uz konecne kdyz je vypustene veta "neni schopen vydelecne cinosti ani za zcela mimoradnych podminek" lidove receno "neni schopen pracovat" registrovat tito lide na pracaku?Doposud tedy  do 20.10. 2015 tomu byvalo zabraneno.Jak to tedy mame chapat ? Diky za odpovedi

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

registrovat na ÚP jste se mohli i doposud, a to jako zájemci o zaměstnání, nikoliv uchazeči. jako zájemce máte téměř stejné postavení jako uchazeč, takže není problém registrace na ÚP. Pokud jde o to, zda může být evidován příjemce ID III. stupně jako uchazeč o zaměstnání je otázkou změny zákona, což je věc složitější a delší.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji