Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

re

Autor frantisek machula
Předmět re
Dotaz

Nezlobte se ale neda mi to v posudku o invalidite to je psane takto:Jedna se o dlouhodobe nepriznivy zdravotni stav ve smyslu ustanoveni §26 zakona 155/1995 Sb. o duchodovem pojisteni,v platnem zneni.Je invalidni dle §39 odst. 1 zakona č. 155/1995 Sb.,ve zneni pozdejsich predpisu.Jde oinvaliditu III.stupne dle § 39 odst. 2 písm. c) cit. zakona.Neni schopen vydelecne cinnosti za zcela mimoradnych podminek.Dekuji mnohokrat za vase rady a pomoc,preji pevne zdravi.Machula

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Machulo,

nezlobte se, ale napsal jsem Vám to jasně. Protože máte v rozhodnutí, že nejste schopen výdělečné činnosti za zcela mimořádných podmínek, tak pokud budete řídit nákladní automobil, tak pravděpodobně bude důchod snížen nebo odebrán.

S pozdravem Václav Krása