Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Prodlužování prac. smlouvy na dobu určitou u pedag. prac. v MŠ

Autor Daniela
Předmět Prodlužování prac. smlouvy na dobu určitou u pedag. prac. v MŠ
Dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolikrát je možné prodloužit smlouvu na dobu určitou u pracovníku v mateřské škole. V září 2013 jsem nastoupila do MŠ se smlouvou na dobu určitou do konce června 2014. Následně mi byla smlouva prodloužena na další rok tj. do konce června 2015. Zajímá mě, zda mi zaměstnavatel může opět smlouvu prodloužit jen na dobu určitou nebo zda mám nárok již na smlouvu na dobu neurčitou. Děkuji za odpověď. Daniela

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Danielo,

smlouvu na dobu určitou lze prodloužit dvakrát. Ve Vašem případě až do konce června 2016.

S pozdravem Václav Krása