Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

prodloužení výplaty nemocenského

Autor Martina Lebedová
Předmět prodloužení výplaty nemocenského
Dotaz

Dobrý den,děkuji za rychlou odpověd.To co jste mi napsal se týka pravděpodobně nezaměstnaných,ale já jsem zaměstnaná,ale bohužel ještě nejsem schopna plně se zapojit do práce a to i vzhledem k mým současným potížím,které už také trvají delší dobu a podle lékaře je třeba je řešit.Pokud bych nemocenskou ukončila po jak dlouhé době můžu na DPN nastoupit znovu s tím,že mi bude vyplácená.Ještě jednou děkuji.Lebedová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lebedová,

pokud se jedná o stejnou diagnózu, tak stačí přerušit pracovní neschopnost v řádu týdnů a máte nárok na další dávky v nemoci.

S pozdravem Václav Krása