Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přívydělek

Autor žák stanislav
Předmět přívydělek
Dotaz

pane kráso mám čid od května letošního roku dnes jsem se byl zaregistrovat na up práci pro mě žádnou nemají mám totiž propíchnuté oko dozvěděl jsem se že bych si mohl k podpoře vydělat 4000.kč hrubého ale nevim jestli se to započítává do např.starobního duchodu až pujdu  děkuji za odpověd standa

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Stando,

jakýkoliv výdělek z pracovní činnosti se započítává jako příjem do výměry důchodu, proto i Vašich 4.000,-Kč by se počítalo pro výpočet starobního důchodu.

S pozdravem.

 

Václav Krása