Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek zaměstnavateli

Autor Jirka
Předmět Příspěvek zaměstnavateli
Dotaz Dobrý den pane Kráso, chtěl bych se zeptat, zda firma, která zaměstná ČID I. stupně, je nějak finančně od státu podporována, že toto místo poskytla. Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jirko,

firma, která zaměstnává příjemce ID I. stupně má nárok na slevu na dani z příjmu ve výši 2500,- korun, ale toto číslo nemusí být přesné. Dále, pokud by potřebovala nějak upravit pracoviště pro takovou osobu, a to z hlediska jejího zdravotního postižení, může požádat o příspěvek na úpravu pracoviště pro OZP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji