Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Příspěvek na podporu zaměstnávání

Autor Milan
Předmět Příspěvek na podporu zaměstnávání
Dotaz Dobrý den, došlo prosím v letošním roce k nějakým změnám co se týká Příspěvku na podporu zaměstnávání OZP ? Děkuji.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Milane,

v současné době je v Parlamentu novela zákona o zaměstnosti, kde je načten také pozměňovací návrh o zvýšení příspěvku pro zaměstnavatele zaměstnávající více než 50 % OZP, a to o 700,- Kč měsíčně. je dohodnuto, že zákon bude platit nejpozději od 31. 3. 2017 tak, aby zvýšení příspěvkzu mohlo být použito od 1. 1. 2017.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji