Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Převedení na jinou práci

Autor Jana Vondráčková
Předmět Převedení na jinou práci
Dotaz Dobrý den, moc děkuji za rychlou odpověd. Ještě se prosím zeptám zda mi náleží nějaká finanční náhrada,pokud pro mne zaměstnavatel nemá vhodnou práci a dostanu výpověd ze zdravotní nezpůsobilosti. Závodního lékaře firma měnila a nového prý"teprve"testují.Tuto informaci jsem bohužel nepochopila. A nemohu se bohužel dopátrat kde záv.lélař sídlí. Děkuji za vše s pozdravem Vondráčková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vondráčková,

bohužel při ukončení pracovního poměru z důvodu zdravotní nezpůsobilosti není žádná výpovědní lhůta, a tudíž není ani žádné odstupné. Pouze v případě, že by se jednalo o nemoc z povolání, což v tomto případě asi není.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji