Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

přeřazení na jinou pozici

Autor Jana Prinzová
Předmět přeřazení na jinou pozici
Dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na jednu věc. Byla jsem na pozici pokladní od roku 2006, před rokem jsem musela na operaci páteře. Bohužel jsem se už nevrátila po 10měsících na své místo, ale na místo do lahůdek, což mmi nedělá dobře. Vedoucí prodejny mě nechce vrátit zas na pokladnu. Mám nějakou šanci se tam vrátit zpět? Děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Prinzová,

pokud máte pracovní smlouvu, kde je uvedena Vaše pracovní pozice, tak byste měla trvat na dodržení pracovní smlouvy. Váš zaměstnavatel v tomto případě nemá šanci místo odmítnout. Samozřejmě, vzniká tu určité nebezpečí, že by se mohl pokusit o rozvázání pracovního poměru, i když by to měl složité.

S pozdravem Václav Krása